AUTO POD KONTROLOU

Vyhledávání

FAQ - VAŠE DOTAZY

Jaký je smluvní závazek?

Žádný. Zařízení obsahuje již předplacenou službu na určité období zcela zdarma. Následně můžete, ale nemusíte, službu prodloužit.

Jak mohu službu prodloužit?

Při nákupu získáte určité období služby zdarma. Rovnou si ale můžete předplatit prodloužení o celý rok za zvýhodněnou cenu. Každý další rok prodloužení u nás bude za 990,- Kč s DPH. Postup je následující. Z autorizovaného emailu, který máte zadán při přihlášení do systému nám zašlete objednávku dalšího roku služby s uvedením kterého zařízení se má prodloužení týkat. Případně i více zařízení. Je nutné uvést minimálně IMEI číslo zařízení, lépe však i jeho výrobní číslo a v každém případě osobní údaje pro fakturaci. Bude vám vystavena do sedmi dnů proforma faktura a odeslána na tento email. Po jejím zaplacení bude automaticky prodloužena služba dle objednávky u zařízení. Administrativní poplatek za prodloužení služby tímto způsobem je účtován pouze jednou.

Co když budu chtít prodlužovat jiné období, jednotky zakoupené jinde, nebo nebude váš e-shop již dostupný?

Není to žádný problém. V samotné aplikaci si můžete kromě jiných služeb zakoupit i prodloužení vlastní služby (pomocí on-line plateb kreditů) a to v různých intervalech (1/3/12 měsíců). Zde ceny již neovlivňujeme, ale výrazně můžete ušetřit při nákupu většího množství kreditu a celkové doby. Tak vás může vyjít měsíc základní služby jen na 75 Kč s DPH a to s garancí i do budoucna. Kompletní podmínky a ceny služeb

Jaká je sleva na pojistném?

Sleva na pojistném je velmi různá s ohledem na konkrétní pojišťovnu. Doporučujeme dobře popsat pojišťovně, o jaký systém se jedná a co hlídá (je velmi specifický). Je jen na vás jak se o auto budete starat a jestli budete předcházet možnému poškození a krádeži i použitím případných alarmů a rychlým přivoláním policie ČR. Nejčastěji spadá tento systém u pojišťoven do pasivních pokrádežových satelitních zabezpečení navíc s možností aktivního on-line dohledu a alarmů. Sleva na pojistném se pohybuje od 4 do 12 %.

Projde moje vozidlo na STK s instalovaným zařízením?

Ano. Zařízení je homologováno pro montáž do vozidla a provoz v EU. Některá zařízení z dovozu nabízená na aukčních a bazarových serverech bohužel tuto homologaci nemají a nejsou tedy vhodná na montáž do vozidla. Vystavujete se tam navíc vysokým pokutám a problémem v autorizovaném servisu. Naše zařízení je určené pro pevnou montáž do vozidla, navíc umožňuje i kontrolu nad nastartováním vozidla.

Opravdu je sledování anonymní?

S přístrojem dostáváte aktivační kartu s unikátním kódem. Na sledovacím serveru sami provedete registraci, nejsou při ní vyžadovány žádné Vaše nacionále, anonymita je úplná. Jako přihlašovací jméno doporučujeme použít platný email, ale i zde je možné se registrovat prostřednictvím volných služeb, např Seznam.cz, Centrum.cz, Gmail.com a dalších. Náš server v podstatě zobrazuje pouze pozici zařízení, neexistuje žádná vazba mezi sledovaným vozidlem a zařízením. Technický provozovatel serverů je i přesto řádně registrován na ÚOOÚ (Úřad pro ochranu osobních údajů).

Jak mám provést montáž zařízení?

Existují dvě možnosti. Zařízení doporučujeme svěřit na montáž odbornému servisu. Jejich seznam najdete také na stránkách technického poskytovatele služby ZDE. Montáž lze provést i svépomocí. V tom případě ale dbejte na příslušné technické a bezpečnostní předpisy a normy pro zařízení v automobilech. Po montáži je zařízení okamžitě funkční.

Doporučujeme například tyto servisy:
Autoservis Kobylisy -- Praha 8 - Kobylisy, Horňátecká 1772/19 -- Tel.: 775 237 173, 226 230 023 -- www.autoservis-kobylisy.cz
Belmont autocentrum -- Praha 9, Ve Žlíbku 2414/1 -- Tel.: 602 307 378, 281 923 888 -- www.belmontauto.cz
Jiří Hoffman - HOFFAL -- Praha 10 - Dubeček, U Staré studánky 1016/1 -- Tel.: 602 378 411 -- www.autohoffal.cz
AUTOMONTI, s.r.o. -- Pardubice, Průmyslová 450 -- Tel.: 602 588 206, 466 652 468 -- www.automonti.cz
Hakve spol.s r.o. -- Dražkovice 12, Pardubice -- Tel.: 466301055, 466303315, 602624594 -- www.hakve.cz
AUTO MOTO BRNO s.r.o. -- Brno, Božetěchova 104/2968 -- Tel.: 733 534 163 -- www.automotobrno.cz
HADLER s.r.o. -- Brno, V Aleji 171 -- Tel.: 608 862 825, 545 220 055 -- www.hadler.cz
V.T.car servis s.r.o. -- Brno - Královo Pole, Křižíkova 15a -- Tel.: 608 905 577, 724 279 663 -- www.vtcar.cz
RM ALT s.r.o. -- Ostrava - Kunčice, 1.Máje 103 -- Tel.: 777 110 580, 596 744 406 -- www.rmalt.cz
Hampla spol. servis s.r.o. -- Ostrava - Svinov, Polanecká 847/49A -- Tel.: 602 582 144, 596 949 920 -- www.hsautoservis.cz

Proč bych si měl vybrat vaše služby?

Kromě důvodů uvedených na úvodní stránce zvažte následující
- okamžitá možnost změny služeb a využití unikátních poplachů
- zakupujete výrobek české firmy s dlouholetou tradicí
- stejnou ověřenou technologii používá mnoho českých prodejců vozů a poskytovatelů servisních služeb. (AUTO ESA, AUTO TUkas, AUTOAVANT, HAVEX auto apod.)
- pozici zjistíte kdykoliv a prostřednictvím českého serveru s vlastními mapovými podklady (vyhněte se produktům, které vybírají peníze za čínské servery, které jsou velmi nekvalitní )
- možnost převodu/prodeje zařízení na jiného uživatele (opět zcela anonymní) a bez jakéhokoliv poplatku
- po demontáži zařízení zlodějem (pokud zařízení najde) máte historii pohybu vozidla uloženou vždy na serveru a můžete jí využít k dohledání vozu. (U produktů se sledováním pomocí SMS již auto nikdy nenajdete).

Co mám dělat při krádeži vozidla?

Postupujte klidně a rozvážně. Volejte policii ČR na čísle 158 a celou situaci s nimi řešte. Podrobný návod na co nezapomenou, najdete v odkazu v horní liště v internetové aplikaci sledování.

K čemu je mi kniha jízd, když nemám firemní vozidlo?

Kniha jízd je vlastně takový seznam cest včetně evidence vzdálenosti a času. V dnešní době není již ani u podnikatelů vyžadována. Je ale velmi dobrým pomocníkem při optimalizaci tras a celkové evidenci (zvláště pak u většího počtu vozidel). Stejně tak pro soukromé vozy jí můžete využít pro přehled, jak a kudy vozidlo projíždělo. Může to být výhodné například pro kontrolu, která trasa byla kratší, nebo kudy jezdil řidič, kterému jste vozidlo půjčili. Navíc se v knize jízd archivují celkové záznamy výrazně déle než v podrobné historii

© 2017 Všechna práva vyhrazena.